Konspirační teorie a proč je tak nazýváme? Proč je pro většinu jen jedna absolutní pravda? Ta v masmédiích.

18.07.2021

Často mě doopravdy fascinuje ta jistota lidí nad jednou absolutní pravdou. Říkali to v televizi, psali to v novinách, tak to je přece pravda říkají:-).

Tak já se dnes podělím o jednu mou absolutní pravdu, protože pokud je toto argument, tak to je doopravdy velice tristní a jde to alespoň s některými lidmi do háje. Nemám potřebu si v tomto brát servítky, protože toto je fakt excelentní žvást.

Ale zpět k tomu zamyšlení...

Neříkám uvěřit všemu. Neříkám jít okamžitě proti proudu. Říkám vzdělávat se, číst, vyhodit televizi, nechodit na novinky na netu.

Říkám číst mezi řádky, věnovat se tomu, co mě ovlivňuje a může případně ovlivnit můj život velice markantně. To není přece špatné.


Pamatujete si, 20 let zpátky, útok na USA? Všichni byli vydření z toho, jak Arabové napadnou cizí stát a pak se tam začalo zjišťovat, kolik divných událostí je kolem toho.

Ta nejzajímavější byla ta (kromě toho, že ta díra v Pentagonu byla divně malá, dvojčata se sesunula jako naplánovaná demolice, ještě předtím, než narazilo druhé letadlo do druhé budovy, tak prezident už mluvil o tom, že obě budovy spadly), že se vypařilo letadlo vysokou teplotou leteckého benzínu. A lidé tomu stále věřili a věří. A pokud se nemýlím, tak tam nebyla ani černá skříňka, ale náhodou tam zůstal pas.


Ale co nyní? 20 let poté, co jsme doopravdy ztratili svobodu. Nyní je to vše ještě agresivnější, ne činy, ale tím, že to je neviditelné. Postupně jsme zpracováváni, abychom věřili jen tomu, v co je "dobré a vhodné" věřit.

Postupně je nám vštěpováno, abychom udělali něco, co bychom ještě pár let zpět nedovolili. A pokud čteme mezi řádky, tak je to velice "vostré".

My už jsme zplenili planetu dostatečně a nyní chceme další. Chceme očkovat naše děti a ještě jim pokrytecky, poté, co doopravdy vše poděl.me, ještě říct, že ony jsou zodpovědné za to, co se bude dít. Za to, jestli budeme zase moct my všichni sobecky najet na "starý" dobrý svět a konzumovat do sytosti. 

Takže jim klidně nejen zničíme planetu, ale také, potenciálně, i jejich zdraví.

Jak je možné, že něco, co neprošlo žádnými testy může být označeno jako vakcína?

Jak je možné, že do toho jdeme dobrovolně?

Je to jasné. Chceme pohodlí, tak chceme začít očkovat naše děti.

Proč?

Abychom měli odškrtnuto, poslechneme autoritu, a la Milgramův pokus a ten náš život, už teď doopravdy pravděpodobně k ničemu, doopravdy dožijeme. Proč k ničemu? Protože je bez přesahu. Pokud na toto přistoupíme, tak jsme tu k ničemu a celé naše konání je zanedbatelné. Nejen na úrovni celé planety, což je zanedbatelné tak jako tak, ale i na úrovni komunity, které jsme součástí.


To je jen zamyšlení. Pro mě podstatné.

Podstatné proto, protože jsme ze všeho, včetně nás, udělali předměty.

Sami jsme o sobě ochotni mluvit jako o lidském zdroji, když dobrovolně dělám v korporátu, sám o sobě mluvím jako o předmětu na trh a to samé o ostatních. Pokud toto přijmu, už jsem dožil...

A to mě mrzí... a zároveň fascinuje... Vás ne?


#jakechcescesko ? #silahotentota #svoboda #ockovani #zmena #osobnirust #prozri #matrix #umřelve40dožilse70


© 2020 Hotentot. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!