Pokrytectví. Naše pokrytectví.

24.06.2021

Naše společnost je velice pokrytecká. Chráníme tu všelijaké menšiny, ale to, abychom přemýšleli nad tím podstatným a to jsou naše děti, to je nám fuk. Zavřeme je, zmasírujeme je médii, oočkujeme je, prostě to, co se nám zlíbí a pak se ještě divíme, že chtějí dělat věci jinak, než se to nám zlíbí.

My jsme ti, kteří pokračují ve stopách manipulace (v minulosti velice viditelné), až na to, že skryté. My jsme je to naučili. Být závislí na digitální technologii. Na tabletech, kde se z věcí staly předměty. Vše ve 2D, ploché to myšlení. Na tom tabletu je však předmět nejen ta hra, ale také další předměty, které tam kupujeme. Třeba i vrcholový sportovec nebo manager. Je nám jedno, kdo to je, jaké má v sobě pocity. Co jsou jeho strachy, bolesti a potřeby. To, co si přeje. Jediné, co nás zajímá je výkon a jak ho můžeme co nejvíce využít pro náš prospěch (v případě lidských zdrojů v těch firmách). A za to mu zaplatíme a v podstatě si ho zotročíme.

To je smlouva s ďáblem. Každá blbost se teď prodá, pokud si zaplatíme někoho, kdo si vystudoval rychlokurz, jak manipulovat ostatní. Viz. volby a typ, který pro mě nepochopitelně ještě nevy-prchal, Cambridge výzkum, který potvrzuje, jak se s daty nakládá.

Teď tu neřeším materiální ú-spěch. Ten, kdo spolkl tu tabletku jako v Matrixu ví, že penězi na účtu nic nevyřešíme, určitě ne naše štěstí.

Naše štěstí totiž přichází a odchází s tím, jak moc jsme propojeni s celkem a to je s našim bytím. A když v sobě máme spoustu bytí, tzn. lidí, kteří jsou s námi propojeni na osobní úrovni (proč asi celebrity nejsou šťastné, když je s nimi spojeno tolik lidí?.-)), tak můžeme říct, že jsme v tom štěstí. Vědomě, protože v tu chvíli to propojení je s jedním člověkem krát tisíc, krát milion. Krát nekonečno. V tu chvíli jsme našli, pomocí ostatních a díky svému vědomí, co to znamená být u toho posledního pramene, jak se o něm zmiňuje paní Hogenová a další moudří lidé. V tu chvíli jsme našli počátek. Něco, co přišlo nečekaně. Nebylo to vypočítáno.

A proto jako jedinou cestu vidím konečně spolupráci a říct těm, kteří legálně okrádají většinu lidstva a dost.

Budu podporovat lokální podniky, budu říkat a ne těm, kteří mi lžou, okrádají a dávají produkty, které nemají hodnotu a ještě mi spíš ubližují. Tím, jak jsou zpracovány. Tím, jak mi snižují imunitu.

Přemýšleli jste nad tím, jak všechnu naší sílu odevzdáváme těm, kteří nám lžou, manipulují nás? A to nemluvím o politicích. Mluvím o velkých korporacích. Vysát své zaměstnance a poškodit lidi, kteří si ten produkt kupují.

Není to paradox?

Začneme už trochu konečně myslet? Protože pokud chceme pro naše děti něco víc než jen pokračování románu 1984, tak bychom už konečně měli začít něco dělat.

Nejsem pesimista, rád popisuji fakta a následně si užívám života, s těmi, kteří jsou kolem mě. A ti, kteří jsou kolem mě jsou úžasní. Děkuji, že můžu být ve štěstí díky tomu, co společně tvoříme. A to děláme pro sebe samé a tím i pro naše děti. 

#mluvimeotom #silahotentota #zitzivottakakorat #zivotstojizatoabysezil #slusnostsivzitnenechame

© 2020 Hotentot. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!